tu jesteś:   Strona główna » Aktualności

Zapisy

Zapraszamy wszystkich chętnych na zapisy do naszego klubu!
Summer Camp Hungary 2013

Około 200 karateka wzięło udział w Summer Camp Hungary 2013 organizowanym przez Węgierską Federację IKO prowadzoną przez Joji Halasz 5 dan.
Wznowienie treningów

Drodzy Sensei, Senpai, Rodzice

Pragnę poinformować, że pierwsze zajęcia po wakacyjnej przerwie odbędą się:
Grupa Zawodnicza: środa 4.09 - 19.30
Grupa Dziecięca: piątek 6.09 - 16.00

Sala Judo Cos
Ostatni trening przedwakacyjny

Drodzy Sensei, Senpai, Drodzy Rodzice

Uprzejmie informuję,  że w dniu 24.06. odbędzie sie ostatni przedwakacyjny trening grupy zaawansowanej, a w dniu 25.06 grupy dziecięcej.
"Atomowy Robert"

W prestiżowym turnieju IKO Polish Open Galizia Cup wzięło udział ponad 300 zawodników z całego kraju oraz Białorusi, Ukrainy i Litwy. Wspaniały sukces odniósł zawodnik Zakopiańskiego Klubu Karate Kyokushin Robert Walczak zdobywając złoty medal.
XI Młodzieżowy Turniej Karate Kyokushin

Dnia 26 maja w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 na Niwie w Nowym Targu odbył się XI Młodzieżowy Turniej Karate Kyokushin. Turniej został zorganizowany przez Stowarzyszenie Sportowe Karate Yokozuna w Nowym Targu. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach kata oraz kumite w poszczególnych kategoriach wiekowych i wagowych. Sportowa rywalizacja pomiędzy zawodnikami była bardzo zacięta i wzbudzała ogromne emocje wśród kibiców.
Mistrz Świata w Dojo Zakopane

W zakopiańskim meetingu Karate Fight wzięło udział około 100 trenujących karateka (różne grupy wiekowe).
Shodan Jacek Slosarczyk!

Na zaproszenie legendarnego Shihan Tsutomu Wakiuchi 6 Dan (Włoska Federacja Karate Kyokushin IKO), tygodniową wizytę odbyli Sensei Włodzimierz Weselski 4 Dan oraz Jacek Slosarczyk (Dojo Zakopane).
Seminarium Z Mistrzem Swiata!

IKO POLSKA
Seminarium z Mistrzem Swiata
Sensei Piotrem Sawickim
Zakopane 28 iv 2013
Egzamin dzieci

Na obiekcie COS, odbył sie marcowy egzamin na stopnie szkoleniowe grupy dziecięcej Zakopianskiego Klubu Karate Kyokushin Dojo Włodek Weselski.
Treningi

Zachęcamy do oglądnięcia zdjęć z treningów grup:
Fighting Group
Young Group
K1 Max & Boxing !

Zapraszamy wszystkich chętnych, dzieci, młodzież i dorosłych na profesjonalne treningi K1 & BOXING we czwartki godz. 17.00 - 18.00 - COS (dolna sala Judo) !
ZAPRASZAMY !!!
Comeback do COS!

Miło mi poinformować wszystkich o odnowieniu ścisłej współpracy z Dyrekcja Ośrodka Przygotowań Olimpijskich COS Zakopane a w związku z tym przeniesieniu zajęć do odnowionego Ośrodka Cos (dolna sala Judo).
Treningi sobotnie

OSU!
Od dnia 16 lutego ( Sobota), w godzinach od 18.00 do 19.00, w każdą sobotę na obiekcie sportowym COS Zakopane (dolna mata Judo), będą się odbywały treningi dla wszystkich członków oraz grup ćwiczących w Dojo Zakopane.
Wykaz kwalifikowanych instruktorów Dojo Zakopane

Miło nam poinformować, że kolejni Senpai Dojo Zakopane uzyskali Państwowe uprawnienia Kwalifikowanych Instruktorów Karate.
Wydarzenie roku: Winter Camp 2013 Limanowa Karate Kyokushin!

Na zaproszenie Sensei Włodzimierza Weselskiego 4 Dan, przybył do Polski jego trener a także serdeczny przyjaciel, legendarny Ushi Deshi Sosai Masutatsu Oyamy Shihan Tsutomu Wakiuchi 6 dan.
Treningi po feriach

Pierwszy trening po feriach w Palace dla dzieci - 1 lutego (Piątek)
Pierwszy trening po feriach w Palace dla grupy zaawansowanej - 4 lutego (Poniedziałek)
Specjalny Gość w Dojo Zakopane!

W Zakopiańskim Klubie Karate Kyokushin - Dojo Włodek Weselski, gościł, a także brał udział w treningach Mistrz MMA Andrzej Krzeptowski - zawodnik i reprezentant USA.
Meeting Kyokushin Fighter - Polonia - South

Metting Kyokushin Fighter  Polonia - Sud

W Limanowskim Dojo IKO karate Kyokushin dnia 13 bm odbyło sie spotkanie szkoleniowe dla najlepszych zawodników Polski Południowej  IKO.
 
Podnoszenie kwalifikacji

W ramach stałego podnoszenia kwalifikacji instruktorskich i trenerskich, informujemy, że w najbliższym czasie kolejni asystenci instruktorów w naszym klubie uzyskają kwalifikacje Instruktorów Sportu Karate Kyokushin, a Sensei Włodzimierz Weselski Trenera II Klasy.
Osu!
Bezkonkurencyjny Rafał

Międzynarodowy Turniej IKO GALIZIA CUP 2012 rozegrany 29 września 2012 roku w Leżajsku był tzw. "Małymi Mistrzostwami Europy". Impreza już wiele miesięcy wcześniej znalazła się w oficjalnym kalendarzu imprez firmowanych przez International Karate Organization. Informacja na oficjalnej stronie IKO spowodowała, że turniej cieszył się wielkim zainteresowaniem tak w kraju jak i za granicą.
Wznowienie treningów

 Pierwszy trening powakacyjny odbędzie się 3 września o godz. 19.00 w Palace.
OSU!
Mistrzostwa Europy Budapeszt 2012

2 czerwca w Budapeszcie odbyły się Wagowe Mistrzostwa Europy Seniorów Karate Kyokushin IKO. Wzięło w nich udział 180 zawodników z 22 krajów.
Polacy zdobyli 9 medali. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki z ME:
Ważne

W ramach stałego podnoszenia kwalifikacji i umiejętności zobowiązuje sie wszystkich trenujacych do sumiennego i systematycznego uczęszczania na zajęcia oraz treningi ZKKK.
Zarząd ZKKK ustalił:

  1. Dwutygodniowa,nieusprawiedliwiona nieobecność dyskwalifikuje ze statusu członka klubu z wykluczeniem włącznie.
  2. Nieobecność trenującego na zajęciach, nie zwalnia w/w ze składki czlonkowskiej.
    Osu!
X Nowotarski Turniej Karate Kyokushin

W X Nowotarskim Turnieju Karate Kyokushin organizowanym przez Stowarzyszenie Yokozuna - Sensei Ewę Pawlikowską 3 Dan wzięła udział rekordowa, ponad 40 osobowa reprezentacja Zakopiańskiego Klubu Karate Kyokushin prowadzonego przez wielokrotnego Medalistę Mistrzostw Polski, Europy i Świata Sensei Włodzimierza Weselskiego 4 Dan.
Nasi reprezentanci zdeklasowali kategorię kumite (walki) zdobywając 14 medali, wykazując się bardzo dobrym przygotowaniem i wyszkoleniem.
Zgrupowanie Kadry 2012

W zgrupowaniu Kadry Narodowej 2012 wzięło udział dwóch naszych najlepszych zawodników klubowych: Sensei Rafał Nędza, Robert Walczak.
Treningi dzieci w długi weekend majowy

Treningi dzieci w okresie długiego weekendu majowego tj. we wtorek 1 maja oraz w piątek 4 maja nie odbędą się.
OSU!
MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2011! NAJWIĘKSZY SUKCES NASZYCH MŁODYCH ZAWODNIKÓW!

Na zakończonych 17 grudnia w Warszawie Mistrzostwach Europy Juniorów Karate Kyokushin  polscy reprezentanci zdobyli 21 medali w tym 4 złote! Dwa medale z najcenniejszego kruszcu trafiły do naszych zawodników.
Winter Camp Katowice 2011

Osu! Drodzy Shihan,Sensei,Senpai,
Drodzy Koledzy i Koleżanki.


Po wielu latach starań udało mi sie zaprosić do Polski na Winter Camp Katowice 2011 ,mojego serdecznego przyjaciela, najlepszego Ushi-Deshi Sosai Mas.Oyamy,szefa instruktorów w Honbu,trenera Kancho Matsui,legendarnego Shihan Tsutomu Wakiuchi 6dan. Kunszt,technikę ,sposób prowadzenia zajęć a także niebywała skromność i kulturę osobista podziwialismy przez kolejne dni obozu.
EGZAMINY NA STOPNIE KYU

EGZAMINY NA STOPNIE KYU ODBĘDĄ SIĘ W CZWARTEK 24 LISTOPADA 2011 GODZ 18.30  NA GÓRNEJ MACIE COS-U ( KOŁO LODOWISKA). SALA BĘDZIE DOSTĘPNA OD GODZ 18.00.SERDECZNIE ZAPRASZAMY OSU.
Pierwszy «« (1-30)(31-60)(61-90)(91-120) »» Ostatni


1999-2023 © MATinternet Zakopane :: Powered by AntCms