tu jesteś:   Strona główna » Aktualności

Obóz Zimowy Katowice 2011

Zachęcamy do zapoznania się z programem. Zimowy Obóz w Katowicach prowadzony przez Shihan Tsutomu Wakiuchi juz od 2 Grudnia.
"IKO GALIZIA CUP"

W sobotę 24 września 2011 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku odbyły się kolejne zawody karate zorganizowane przez Leżajski Klub Kyokushin Karate (LKKK).
Terminy treningów

PALACE:
Poniedziałki 19.00 - 20.00
Środy 19.00 - 20.00

Grupa dziecięca:
Wtorki 19.00 - 20.00
Piątki 19.00 - 20.00

COS (dolna mata Judo)
Soboty 17.00 - 18.00
(trening połączony dla wszystkich grup)
UWAGA! TreningZajecia grupy dziecięcej rozpoczynają się 13 września, godz. 19.00 w Palace.
OSU!
Treningi

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na 1 trening inauguracyjny, który odbędzie sie dnia 3 września - w sobotę o godzinie 16.00 na dolnej sali JUDO w COSie.

OSU!
Summer Camp Hungary - Pilismarot 2011

Z udziałem 260 karateka odbył się coroczny obóz Karate Kyokushin IKO w malowniczej miejscowości Pilismarot. Organizatorem była Węgierska Organizacja KK IKO prowadzona przez Sensei Karol Halasz 4 Dan - Branch Chief oraz Sensei Atylla Badari 4 Dan - Branch Chief.
Letnia Akademia Karate

Zapraszamy wszystkich Sensei, Senpai, adeptów karate kyokushin na wakacyjne poniedziałkowe godz. 19 i sobotnie godz. 16 treningi w COS - dolna mata Judo. Pierwszy trening już dzisiaj godz. 19.
 
Branch Chief-Dojo Operator
Sensei W. Weselski 4 dan.
Egzaminy za nami

Ponad 120 zawodników i zawodniczek Karate Kyokushin wzięło udział w czwartkowym egzaminie na wyższe pasy i stopnie do 1 kyu włącznie.
EGZAMINY NA STOPNIE KYU

W dniu 30 czerwca (czwartek) odbędą się egzaminy na stopnie kyu Karate Kyokushin .Egzamin rozpocznie się o godzinie 18.00 na górnej sali zapasów COS (koło lodowiska).Serdecznie zapraszamy.OSU
30 czerwca (górny COS) GODZ 18.00
IX Młodzieżowy Turniej Karate Kyokushin 29 Maj 2011

Ponad dwustu zawodników wzięło udział w IX Młodzieżowym Turnieju Karate Kyokushin zorganizowanym przez Stowarzyszenie Sportowe Karate Yokozuna. Nasi młodzieżowi reprezentanci w liczbie około 40 zawodników (największa ilość zawodników startujących w historii ZKKK) zdeklasowali kategorię Kumite (wolna walka) zdobywając w sumie 14 medali - 2 złote, 3 srebrne, 9 brązowych oraz 6 punktowanych miejsc.
Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin w Padwie

W sobotę 28 maja 2011 w Padwie we Włoszech odbyły się 25. Wagowe Mistrzostwa Europy w Karate Kyokushin IKO, w których udział wzięło ok 160 zawodników z 17 krajów.  Polacy wywalczyli 13 medali, 4 złote, 4 srebrne oraz 5 brązowych.
International Tournament Karate Kyokushin Praga 2011

Przeszło 320 zawodników z krajów Francji, Serbii, Ukrainy, Rosji, Węgier, Czech, Słowacji, Austrii oraz Polski stanęło w szranki w Międzynarodowym Turnieju w Pradze. Walki odbywały się w formule pełnego kontaktu. Drużyna Zakopiańskiego Klubu Karate Kyokushin prowadzona przez Sensei Włodzimierza Weselskiego 4 Dan, wchodząca w skład Reprezentacji Polski, godnie zaprezentowała się przed czeską publicznością.
Grupa żeńska

 Miło nam jest poinformować, że utworzyliśmy nową grupę treningową dla pań.  
EGZAMINY NA STOPNIE KYU MARZEC 2011

31 Marca odbył się egzamin na stopnie kyu Karate Kyokushin.Udział wzieło blisko 100 ćwiczących
Egzaminował wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, Europy i Świata, I K O Branch Chief  Sensei Włodzimierz Weselski 4 dan. W komisji egzaminacyjnej zasiedli także: Asystent Sensei Rafał Nędza 1Dan, Sensei Mariusz Chrapek 1Dan - trener 2 klasy, Sensei Grzegorz Jóźkiewicz 1Dan. Egzamin trwał ponad 4 godziny.
 


Szkolenie sędziów IKO

W dniach 18 - 20 marca odbędzie się szkolenie sędziów IKO Polska Szczyrk 2011.
Szkolenie to prowadzą licencjonowani sędziowie IKO Honbu Tokyo.
1. Shihan E. Dadzibóg
2. Shihan J. Czerniec
3. Sensei W. Weselski
II Młodzieżowy Turniej IKO Karate Kyokushin w Limanowej

Na II Młodzieżowym Turnieju IKO Karate Kyokushin w Limanowej reprezentanci ZKKK Dojo Zakopane prowadzone przez Sensei Włodzimierza Weselskiego 4 dan a zarazem Sędziego Głównego tego Turnieju odniesli kolejny wspaniały sukces zdobywajac łącznie 8 medali w kumite i kata wśród 180 startujacych zawodników reprezentujacych ośrodki: 
Meeting Fighter Tatra Kyokushin!

Bardzo pracowite ferie mieli karatecy z Zakopiańskiego Klubu Karate Kyokushin prowadzonego przez Sensei Włodzimierza Weselskiego 4 dan, goszcząc i przeprowadzając szereg szkoleń i sparringow z zawodnikami Dojo Warszawa, Sosnowiec, Kraków, Niepołomice, Białystok, Limanowa i Tymbark.
Meeting Tatra Karate

W okresie ferii zimowych Dojo Zakopane prowadzone przez Sensei Weselski 4 Dan gościło Dojo Białystok prowadzone przez Sensei P. Sawicki 2 Dan.
Trening

 Trening po Nowym Roku w poniedziałek - 19.00 (3 styczeń), a dla dzieci we wtorek 19.00 (4 styczeń)
Nowe pasy i stopnie zakopiańskich karateków

Ponad stu zawodników z klubu Karate Kyokushin Zakopane odbyło w czwartek 18.11.2010 egzamin praktyczny na kolejne stopnie wtajemniczenia.
Nowe struktury w PZK

W skład nowej Komisji Kyokushinkai Polskiego Związku Karate zostali powołani:
1. Shihan Eugeniusz Dadzibug 5Dan
2. Sensei Włodzimierz Weselski 4Dan
3. Sensei Rafał Tomala 3Dan
X Mistrzostwa Europy Open Belgrad 2010

 Na 10 jubileuszowych Mistrzostwach Europy Open Belgrad 2010 reprezentacja Polski wystąpiła w najliczniejszym 70 osobowym składzie zawodników i trenerów.
Egzaminy

Ze względu na wybory przesuwamy egzamin na dzień 18 listopada (czwartek) o 19.00 - GÓRNA SALA ZAPASÓW C.O.S (KOLO LODOWISKA).
SALA I SZATNIA  BĘDĄ UDOSTĘPNIONE JUŻ OD GODZINY 18.00
OSU!
Kancho Matsui w Polsce

 W meetingu IKO Poland Poznań 2010 brali udział karatecy Zakopiańskiego Klubu Karate Kyokushin: Sensei Włodzimierz Weselski, Sensei Rafał Nędza, Sempai Tomasz Trzebunia, Sempai Robert Duch oraz około 150 karateka z całego kraju.
List Kancho Shotei Matsui

Przetłumaczony list Kancho Shotei Matsui do Kierowników Oddziałów IKO (IKO Branch Chiefs)
ZAPISY - TRENUJ Z NAMI


ZAPRASZAMY
 
 

Wznawiamy treningi

Pierwszy trening powakacyjny odbędzie się w środę - tj. 1 września o godzinie 19.00 w PALACEOSU!
Sensei Włodzimierz Weselski przedstawicielem IKO Honbu w Polsce

Niezwykle miło jest nam poinformować, iż na pierwszym Meeting'u IKO European Karate Kyokushin Bukareszt 2010, decyzją IKO Honbu Tokio ...
Obóz Pilismarot - Hungary 2010

Na zaproszenie Węgierskiej Organizacji Karate Kyokushin prowadzonej przez Sensei Attyla Badar asystentem Shihan Tsutomu Wakiuchi 6 dan na obozie Pilismarot - Hungary 2010 był Sensei Włodzimierz Weselski 4 dan.
EGZAMIN NA STOPIEŃ MISTRZOWSKI 1 DAN – CZARNY PAS

Na wschodnioeuropejskim  letnim obozie Karate Kyokushin –Kraków 2010 ,czlonkowie naszego klubu
Jóźkiewicz Grzegorz, Nędza Rafał, Chrapek Mariusz   zdali  egzamin na stopień mistrzowski 1dan.
Egzamin prowadzili  Prezydent  EKO Shihan Antonio Pinero 7 dan i Shihan Andrzej Drewniak 7 dan.
Egzamin trwał dwa dni, a ostatnim jego elementem było kumite ( 30 walk po 2 minuty ) .
Nad przygotowaniami do egzaminu czuwał Sensei   Włodzimierz Weselski 4 dan.

OSU

Pierwszy «« (1-30)(31-60)(61-90)(91-120) »» Ostatni


1999-2023 © MATinternet Zakopane :: Powered by AntCms