tu jesteś:   Strona główna » Aktualności

VIII Młodzieżowy Turniej Karate Kyokushin

W dniu 2010-06-19 w Szkole Podstawowej nr 6 w Nowym Targu odbył się VIII Młodzieżowy Turniej Karate Kyokushin. Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie Sportowe Karate Yokozuna w Nowym Targu reprezentowane przez  sensei Ewę Pawlikowską 3 Dan oraz sensei Franciszka Kolasę 1 Dan. Sędzią głównym zawodów był sensei Andrzej Krawontka 4 Dan.
Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu

Kolejny egzamin na stopnie szkoleniowe kyu odbył się 13.06.2010 na sali szkoły podstawowej nr 5 w Zakopanem. Egzaminował uprawniony egzaminator PZK Sensei Włodzimierz Weselski 4 DAN.
Mistrzostwa Makroregionu Małopolskiego Jarosław 2010

Mocnym akcentem na Małopolskich Mistrzostwach Makroregionu był start 7 osobowej reprezentacji Zakopiańskiego Klubu Karate Kyokushin prowadzonego przez Sensei Włodzimierza Weselskiego.
Meeting Karate Kyokushin Zakopane 2010

W dniu 28 marca 2010 odbył się I Meeting Karate Kyokushin Zakopane z udziałem około 90 trenujących w ZKKK.
Egzamin na 1 kyu

Ten najwyższy stopień szkoleniowy uzyskali po ciężkim egzaminie zawodnicy Zakopiańskiego Klubu Karate Kyokushin Grzegorz Jóźkiewicz i Mariusz Chrapek, stając się obok Rafała Nędzy kandydatami do stopnia mistrzowskiego 1 Dan.
I Otwarty Limanowski Turniej Karate Kyokushin

Reprezentacja ZKKK na I Otwartym Limanowskim Turnieju Karate Kyokushin zaakcentowała swój start dwoma medalami srebrnymi w kategorii juniorów młodszych oraz brązowym w kategorii seniorów starszych.
 
Otwarty Nowosądecki Turniej Karate Kyokushin

Bardzo udanym startem na Otwartym Nowosądeckim Turnieju Karate Kyokushin, mogą się poszczycić reprezentanci Zakopiańskiego Klubu Karate Kyokushin prowadzonego przez Sensei Włodzimierza Weselskiego. Kolejno w poszczególnych kategoriach wagowych i wiekowych po medalowe krążki sięgali:
VII Młodzieżowy Turniej Karate Kyokushin Nowy Targ

Ponad 80  młodych karateków z: Kościeliska, Krakowa, Limanowej, Niepołomic, Nowego Targu, Nowego Sącza i Zakopanego wzięło udział w sobotnim Turnieju Karate Kyokushin zorganizowanym przez SSK Yokozuna w Nowym Targu.  Zawodnicy  zmierzyli się w dwóch konkurencjach " KATA" i "KUMITE"
II Festiwal Sztuk Walki Skarżysko Kamienna

21.11.2009 w Skarżysku Kamiennej odbył się II Festiwal Sztuk Walki. W tej prestiżowej Gali odbyły się walki bokserskie, zawodowego K1, Karate Kyokushin Full Contact, przeplatane efektownymi pokazami finalistów edycji TVN MAM TALENT.
XXVI PUCHAR POLSKI SENIORÓW BYDGOSZCZ 2009

16-11-2009 w Bydgoszczy na XXVI Pucharze Polski Seniorów nasz czołowy zawodnik Rafał Nędza w pięknym stylu po wygraniu 2 walk eliminacyjnych przez Ipon uległ w 3 walce o medal utytułowanemu zawodnikowi J. Mąsiorowi i zajął 4 miejsce.
Szkolenie medyczne z zakresu I pomocy

W dniu 7.11 br. odbyło się szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz podstaw ratownictwa medycznego dla instruktorów i zawodników ZKKK.
Nasi na Sycylii

W dniach 16, 17, 18 października na zaproszenie Włoskiej Organizacji Karate Kyokushin, na międzynarodowym zgrupowaniu doszkoleniowym instruktorów Messyna 2009, ...
Otwieramy nowe filie!

Zgodnie z decyzją Zarządu Zakopiańskiego Klubu Karate Kyokushin otwieramy nowe filie naszego klubu w Witowie, Bukowinie Tatrzańskiej oraz Suchem.
Zapisy na zajęcia Karate Kyokushin

Zapraszamy wszystkich chętnych na zapisy do Zakopiańskiego Klubu Karate Kyokushin.
Szczegóły - kliknij tu ...
Egzamin na 1 kyu

Na Ogólnopolskim  czerwcowym egzaminie  w Krakowie, w obecnosci egzaminatora Shihana A. Drewniaka, Rafał Nędza po czterogodzinnym egzaminie i zdał na najwyższy stopień szkoleniowy 1 kyu,stając się kandydatem do stopnia mistrzowskiego 1dan.
Treningi

Pierwszy trening po wakacjach na rozpoczęcie nowego roku szkoleniowego
Młodzieżowy Turniej Karate Kyokunshin Nowy Targ

W dniu 2009-05-31 w hali sportowej „GORCE” odbył się Młodzieżowy Turniej Karate Kyokushin z okazji Dnia Dziecka. Wzięło w nim udział 80 zawodników z 5 ośrodków: Nowy Targ, Nowy Sącz, Limanowa, Zakopane i Kościelisko.
Nowy Zarząd ZKKK

Dnia 16 czerwca 2009 roku wybrano nowy Zarząd Zakopiańskiego Klubu Karate Kyokushin w składzie:
EGZAMIN NA STOPNIE KYU

W dniach 4 Luty 2009 odbyl sie egzamin na stopnie kyu dla dzieci ,młodziezy i dorosłych.
Treningi

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2009! Treningi rozpoczynamy w poniedziałek 05 stycznia w Palace. OSU!
Ogólnopolski Gwiazdkowy Turniej Karate Kyokushin w Krakowie

W Ogólnopolskim Gwiazdkowym Turnieju Karate Kyokushin 13 grudnia br. z udziałem 250 reprezentantów z 20 ośrodków w kraju medalowe miejsca zajęli nasi reprezentanci.
Festiwal Sztuk Walki w Skarżysku Kamiennej

W listopadowym Festiwalu Sztuk Walki udział wzięli reprezentanci następujących szkół walk: Boks, Boks Tajski, K1 oraz Karate Kyokushinkai.
Dwukrotnie uhonorowany wyróżnieniem burmistrza

Dwukrotnie uhonorowany wyróżnieniem burmistrza miasta Zakopane za wyniki oraz działalność trenerską we współpracy z młodzieżą.
Zajęcia i treningi

Zajęcia i treningi w naszym klubie są prowadzone przez:
Mistrzostwa Makroregionu Południowego Karate Kyokushin 2008 MEDALE DLA NASZEGO KLUBU

Na Mistrzostwach Makroregionu Południowego w Nowym Targu z udziałem 120 zawodników z 10 klubów w kategorii kumite full contact (bez ochraniaczy) nasi reprezentanci mocno zaakcentowali swój start zdobywając:
Młodzieżowe Mistrzostwa Karate Kyokushin - Nowy Targ

Na mistrzostwach karate dzieci i młodzieży doskonale wypadli nasi młodzi reprezentanci zdobywając w konkurencji Kumite Light Contact:
Jesteśmy mistrzami!

Dnia 14 - 15 kwietnia 2007 roku odbyły się 34 mistrzostwa polski karate kyokushin.
 
Nasz Sensej na Sycylii

Na zaproszenie włoskiej organizacji karate kyokushinkai oraz Shihana Tsutomu Wakiuchi przebywał w Messynie (Sycylia) medalista mistrzostw Polski, europy i świata, zakopiańczyk Włodzimierz Weselski w charakterze instruktora głównego. Zajęcia prowadzone były pod kątem wolnej walki (KUMITE).
"Z podniesionym czołem"

Zakopiański sensei Włodek Weselski wrócił do Zakopanego z Mistrzostw Świata w Japonii z brązowym medalem. Jest to największy sukces Weselskiego w jego dotychczasowej karierze.
Kolejny sukces Włodzimierza Weselskiego w ME open i kata

"Brązowy" zakopiańczyk Mistrz karate kyokushin chce zostać ratownikiem górskim. Włodzimierz Weselski z Zakopanego zdobył brązowy medal w konkurencji kumite oldbojów podczas VI mistrzostw Europy open i kata w karate kyokushin, które odbyły się w Messynie (Włochy). 43-letni zakopiańczyk powtórzył swój sukces z ME we Wrocławiu w 2002 roku, kiedy także stanął na najniższym stopniu podium w tej samej konkurencji. Wtedy na podium znaleźli się sami Polacy: zwyciężył Robert Comski, drugi był Zbigniew Zieliński, a trzeci - tak jak Weselski - jego brat Zbigniew (w Messynie odpadł w ćwierćfinale). W kolejnych dwóch ME zakopiańczyk - w 2003 roku w Baja i w 2004 roku w Warszawie - dotarł do ćwierćfinału.
Pierwszy «« (1-30)(31-60)(61-90)(91-120)


1999-2023 © MATinternet Zakopane :: Powered by AntCms